Ulaşım ve Güvenlik

Gökyüzü Eğitim Kurumları kampüslerinin içi ve çevresi, öğrencilerimizin güvenliğini sağlayabilmek için güvenlik personeli ve kamera sistemi ile 24 saat görüntülü kayıt altına alınıp kontrol edilmektedir.

Okullarımızın çevresinde oluşabilecek herhangi bir olumsuzluğun önüne geçmek için il ve ilçe emniyet müdürlükleri ile iş birliği içinde sürekli kontrol altında tutulması sağlanmaktadır.

Çocuklarınız okula girişlerinden itibaren, velisi dışında kimseye teslim edilmemektedir. Öğrenci velisi çocuğunu almak istediğinde okul yönetiminden önceden yazılı izin almak ve okula gelmek zorundadır.

Öğrenci servisleri öğrencilerin güvenliği için hız sınırı, trafik kuralı ihlali, emniyet kemeri, sigorta, araç bakımı vb. konularda sürekli kontrol altında tutulurlar. Öğrenci servisleri, öğrencinin güvenliği açısından öğrenciyi evinin kapısında ailesinden teslim alır ve akşam yine evinin kapısında ailesine teslim eder.

Gökyüzü Eğitim Kurumları her yıl günün gerekleri ve yasal zorunluluklar gözetilerek yenilenen anlaşmalar ile deneyimli servis firmaları tercih etmektedir.

Okul servislerimizde firmalar için zorunlu tuttuğumuz şartlar şunlardır:

  • Deneyimli sürücü çalıştırılması
  • Öğrenci Taşıma Sertifikası’na sahip olunması
  • GPS/Navigasyon sistemlerine sahip, modern servis araçlarının kullanılması
  • Araçların tamamının eğitimli servis hostesleri ile öğrencilerimizi evlerinden alıp tekrar evlerine teslim etmeleri

Tüm araçlardaki hosteslerin aynı zamanda yol boyunca öğrencilerimizin güvenliğinden sorumlu olmaları
Servis araçlarının ve öğrencilerimizin, seyahatleri süresince ilgili firma tarafından sigortalanması

Okul yönetimlerimiz, oluşabilecek aksaklıkları önceden tespit edip önlemek, beklentileri karşılamak ve memnuniyeti artırmak için servis firmaları ile sürekli iletişim halindedir.