HAKKIMIZDA

1997 yılında İstanbul Maltepe’ de Dr. Hüseyin Emin Öztürk önderliğinde kurulan Gökyüzü Eğitim Kurumlarını daha yakından tanımak ister misiniz?

Gökyüzü Eğitim Kurumları

Tarihçe

1997 yılında Maltepe-Adatepe’de Dr. Hüseyin Emin Öztürk önderliğinde Rasim ÜNAL, Hayrullah ÜNAL, Süleyman ÇOLAK ve Ali KANGALLI tarafından kurulan Özel Maltepe Gökyüzü Eğitim Kurumları verdiği eğitimle kısa sürede itibarlı özel okullar arasında yerini aldı. 1999-2000 yılında ilk mezunlarını vererek yüksek başarı elde etti ve bu başarıyı günümüze kadar arttırarak getirdi. Eğitim ve öğretimde öncü hareketleri ile ön plana çıktı.

Çağımızın gerekliliklerine uygun olarak tasarlanan modern yerleşkesinde tam donanımlı yüzme havuzu, kapalı spor salonu, konferans salonu, Marmara denizi ve adalar manzaralı yemekhanesi, gelişmiş laboratuvarları, zengin kütüphanesi ve modern sınıfları ve alanında uzman kadrosu ile Maltepe Esenkent’te eğitim faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

 

Başarı Odaklı Eğitim

Öğrencilerimizin yetenekleri doğrultusunda verdiğimiz eğitim ile hem akademik hem de sosyal başarıyı hedefliyoruz. Yeteneklerinin farkına varmaları ve özgün bireyler olmaları için çabalıyoruz.

Yenilikçi Yaklaşım

Dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, kendimizi durmadan geliştiriyor ve yeniliyoruz. Öğrencilerimizi de bu yenilikçi bilinç ile eğitiyor, etkin ve topluma faydalı bireyler olarak yetiştiriyoruz.

Kesintisiz Eğitim

10.000 m2’lik kapalı alanda bulunan yüksek kapasiteli ve donanımlı kampüsümüzün yanı sıra gelişmiş alt yapımız ile online olarak da eğitim faaliyetlerimizi en verimli şekilde gerçekleştiriyoruz.

Misyonumuz

Aile ve çocuk merkezli eğitim anlayışı ile öğrencilere yetenekleri doğrultusunda rehberlik ederek özgüveni yüksek, duyarlı, milli değerlerine sahip çıkan, başarılı, bireyler olmasını sağlamak.

Vizyonumuz

Milli değerlerimizi arkamıza alarak geleceğe, iyi insan olmayı hedeflemiş nesiller yetiştirirken çağın gereksinimlerini yakından takip ediyor, sunduğumuz kaliteli eğitim ile öğrencilerimizi, ekip arkadaşlarımızı ve toplumumuzu daha da ileriye taşımak için durmadan çalışıyoruz.

Kalite Politikamız

Öğrencilerimizin hem bilişsel hem de duygusal gelişimine önem veriyoruz.

Velilerimizle iş birliği içinde çocuk odaklı eğitim veriyoruz.

Kurumumuzda öğrencilerimizin yeteneklerini rahatlıkla sergilemelerini sağlıyor, özgüvenlerini her zaman yüksek tutuyoruz.

Akademik kadromuzda branşında en iyi olan öğretmenlere yer veriyoruz.

Ekip ruhu ile çalışarak başarımızı velilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ile güçlü bir iletişim kuruyoruz.