İnsan Kaynakları

Gökyüzü İnsan Kaynakları departmanı olarak; bu ülkenin yenilikçi, kendini geliştirmeye açık, özgüvenli, farkındalığa sahip eğitmenleri ile ailemizi büyütmek ve geliştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

İK Politikamız

İnsan kaynakları, Gökyüzü Eğitim Kurumları yönetiminde stratejik bir konumdadır. Milli değerleri benimseyen, bilginin gücüne inanan ve öğrenci odaklı çalışanlara sahip Gökyüzü Eğitim Kurumları insan kaynakları olarak hedeflerimiz; akademik olarak başarılara imza atmış, değerlerimize sahip çıkan disiplinli insan kaynağı ile büyümemizi sürdürmek, kurum hedeflerimiz ile çalışanlarımızın bireysel hedeflerini örtüştürmektir.

BİRLİKTE GÖKYÜZÜ’NDE DAHA FAZLA PARLAYACAĞIZ!

Bir kurumun değerini o kurumun kültürü belirler. Gökyüzü ailesi olarak bu ailenin kültür yapısına uygun, çağın teknolojisi ile uyumlu, duyarlı, inovatif eğitmenleri ile eğitim yolculuğumuza devam etmekten mutluluk duyuyoruz. Bu aileye katılmak isteyen adayların başvurularını, doğacak ihtiyaçlarımız dahilinde değerlendireceğiz.

Öğretmen Adaylarından Beklentilerimiz

Gökyüzü Eğitim Kurumları’nın eğitim kadrosunda yer alacak adaylarımızın aşağıda belirttiğimiz değerlerimize sahip olmasını önemsiyoruz.

Sevecen

Öğrencilere sevgi ve sabırla yaklaşarak onların mutluluğunu hedefler. Eğitimi ile öğrencilerine değer katar. 

Ekip Çalışmasına Yatkın

Gökyüzü Eğitim Kurumları’nda belirlenen ortak hedefler doğrultusunda sorumluluk almaktan çekinmez, başarıları takdir eder ve birlik içinde çalışır.  

Vizyoner

Gökyüzü Eğitim Kurumları’nın vizyonuna farklı bakış açıları katarak geleceği hayal eder.

Girişimci

Her zaman daha iyisi olduğu bilir, kendini geliştirmekten çekinmez.

İletişimi güçlü

Velileriyle, ekip arkadaşlarıyla ve öğrencileriyle aynı dilden konuşur, dinlemeyi bilir.  

GÖKYÜZÜ Ailesinin bir parçası olmak için gereken ilk adım olan başvuru formunu doldurmak üzeresiniz.  Sahip olduğunuz nitelikler ve kariyer hedefleriniz ile uyumlu iş fırsatları için bilgilerinizi eksiksiz doldurarak başvuruda bulunabilir, ailemize katılabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Tüm merak ettikleriniz ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres Bilgisi

Bilgi Talep Formu

  Adınız*
  Telefon Numaranız*
  E-Postanız*
  Branşınız*
  CV Dosyanız (isteğe bağlı):
  Mesajınız

  Kişisel verileriniz “Çalışan Adayı Aydınlatma Metni” kapsamında işlenmekte olup, başvurunuzun sonradan oluşacak pozisyonlar için saklanmasını istiyorsanız lütfen açık rıza metnini onaylayınız.