Gökyüzü Anaokulu

Bireyin yaşam yolculuğunda çocuk gelişimi önemli bir yer tutar. 0-6 yaş dönemi bu gelişimin en önemli evresi olarak kabul edilir. Gökyüzü Eğitim Kurumları Anasınıflarında çocuklarımızın akademik, sosyal, duygusal ve psikomotor gelişimini hedefleyen programlar uygulayarak çocuklarımızı ilkokul eğitimine Bütüncül Eğitim Yaklaşımı’yla hazırlıyoruz. Çocuklarımızın yeteneklerini Gelişimsel Psikolojik Danışmanlık anlayışı ile keşfediyor ve geliştiriyoruz.

Gökyüzü Eğitim Kurumlarında çocuklar için en doğru şekilde planlanmış eğitim programları ve bunları uygulayacak profesyonel eğitim kadrosu ile aktif bir öğrenme ortamı oluşur. Aktif öğrenmeyi destekleyen eğitim öğretim materyalleriyle beraber de çocuklar ilkokula hazır hale gelirler. Gökyüzü Eğitim Kurumları’nda anaokulu düzeyi yabancı dil eğitimi ise çocukların oynayarak ve deneyerek öğrenmelerini sağlar. Yabancı dil eğitimi süreci, çocukların yaşamlarından örneklerle zenginleştirilir. Verilen değerler eğitimi dersleriyle de milli ve manevi değerlerini benimseyen çocuklar geleceğin dünyasını inşa etmek için ilk adımlarını atmış olurlar.

Gökyüzü Eğitim Kurumları’nda eğitim ortamları TSE’nin belirlediği prosedürlerce uygun hale getirilip öğrencilerimize pırıl pırıl bir öğrenme ortamı sunuluyor. Uzman eğitimcilerimiz tarafından seçilen eğitim öğretim materyallerinin sağlıklı ve kaliteli olmasına dikkat edilir. Kullanılan oyuncaklarımız da doğal bir materyal olan ahşap ağırlıklıdır.

Gökyüzü Koleji olarak 25 yılı aşkın tecrübemizle; bedenen ve ruhen sağlıklı, sevecen, özgür düşünceli, kendisine ve topluma faydalı, kabiliyetleri gelişmiş, milli değerlerini benimsemiş, bilginin gücünü özümsemiş “mutlu” çocuklar yetiştirmek için var gücümüzle çalışıyor, geleceğin “Yıldız”larını yetiştirmeye devam ediyoruz.