GÖKYÜZÜ KAMPÜSÜ'NDE YAŞAM VAR!

Gökyüzü Kampüsü

10.000 metrekarelik alana yayılan donanımlı kampüsümüzde çocuklarımız başarı yakalarken, sosyal hayatını sürdürüyor. Yeteneklerine uygun aktivitelerle kendini geliştirerek, çok yönlü olarak hayata hazırlanıyor. 

Revirden, yemekhaneye, kütüphaneden spor salonununa uzanan geniş yelpazesiyle hem fiziksel hem bilişsel gelişimleri için uygun ortamı kampüsümüzde yakalayabiliyorlar.

Sanat, kültür ve bilimin iç içe geçtiği kampüsümüzde sadece akademiye değil hayata da hazırlıyoruz.

Yüzme Havuzu

Uzunluğu 20 metre, genişliği 10 metre olan havumuzun derinliği 1.60 cm’den olup dört kulvardan oluşmaktadır. İçerisinde bulunan sıcak duşlu soyunma odaları tabandan ısıtmalıdır. Havuzumuza otomatik dezenfeksiyon ve filtre sistemi ile Amerikan Ulusal SPA ve Havuz enstitüsü standartlarına uygun olarak 24 saat boyunca ozonlama yapılmaktadır. Kolej öğrencilerimiz tarafından beden eğitimi derslerinde, yüzme takımı antrenmanlarında, kulüp saatlerinde, yaz ve kış spor okulu derslerinde kullanılan havuzumuz aynı zamanda hafta içi ve hafta sonları da üye olan velilerimize, üyelerimize ve üye olan öğrencilerimize açık olup eğitimlerine devam etmektedir.

Öğrencilerimiz için

Öğrencilerimiz, %100 öğrenme garantisi ile okul saatleri içinde düzenlenen programa uygun olarak uzman eğitmenlerimiz eşliğinde havuz olanaklarımızdan faydalanmaktadır. 

Velilerimiz için

Velilerimize, akşam saatlerinde bayan / erkek olarak %100 öğrenme garantisi ile yüzme kursları vermekteyiz. Özel Gruplar ve uzman eğitmenler ile yapılan bu dersler birebir eğitim olarak da sunulmaktadır. 

Kampüs Deneyimi

Öğrencilerimize yemekhaneden, revire, kütüphaneden, spor salonuna kadar uzanan imkanlarımızla dolu dolu, ihtiyaçlarına yönelik bir kampüs deneyimi sunuyoruz. 

Yemekhane

Kolejimize bağlı okulların faydalandığı ve aynı anda 600 öğrencinin yemek yiyebildiği adalar manzaralı ferah geniş bir yemekhanemiz mevcuttur. Yemeklerimiz, kolejimizin deneyimli mutfak kadrosu tarafından besin değerleri dikkate alınarak özenle hazırlanmaktadır. Yemek listeleri her ay başından önce velilerimize detaylı şekilde iletilmektedir.

Spor Salonu

Kolejimizin kapalı spor salonu, öncelikli olarak beden eğitimi derslerinde, takım antrenmanlarında, kulüp saatlerinde, spor okulu etkinliklerinde ve benzer sportif faaliyetlerde kullanılmak üzere planlanmıştır.  Kapalı spor salonumuz; sakatlanmalara karşı koruyan zemin dokusu, antibakteriyel ortamı ile basketbol, voleybol, hentbol, tenis ve diğer salon sporları için uygun kullanım alanları sunmaktadır.

Revir

Revirlerimiz oldukça donanımlı olup, revire gitmek isteyen öğrencilerin Müdür Yardımcılarından bir izin kâğıdı alması gerekmektedir. Revir sorumlusunun, öğrencinin durumunu ciddi bulması durumunda, öğrencimiz anlaşmalı hastaneye gönderilerek tedavisi yaptırılır. Öğretimin devam ettiği gün içerisinde meydana gelebilecek düşme, yaralanma vb. durularda muayene ücretleri kurum tarafından karşılanır. 

Güvenlik

Kolejimizde huzurlu ve güvenli bir eğitim ortamı oluşturularak öğrencilerimizin, velilerimizin ve personelimizin güvenliğinin korunması amacıyla aktif güvenlik hizmetleri yürütülmektedir. Bu kapsamda, kolejimiz ve çevresi iki ayrı noktada görev yapan özel güvenlik görevlileri tarafından 24 saat kesintisiz kontrol altında bulundurulmaktadır. Bunun yanı sıra yine okul binalarımız ve çevresi farklı noktalarda konuşlanmış kameralar ile sürekli izlenmektedir. Veli Tanıtım Kartı olmayan ziyaretçilerimizden ise okul girişlerinde kimliklerini bırakmaları istenmekte ve “Ziyaretçi Kartı” verilmektedir.

Kütüphane

Kolejimizin okul kütüphanesinde bulunan dokümanlar öğrencilerimizin sistemli ve akılcı düşünme kabiliyetine sahip; yeni bilgilere açık, araştırma ve yorumlama alışkanlığı kazanmış bireyler olmaları hedefine hizmet etmektedir.

Bu doğrultuda kütüphanemizdeki genel kültür ve sanat zevki geliştirme amacıyla Türk ve Dünya Edebiyatı’na ait klasikler, bilimsel araştırmalar için kaynak kitaplar, süreli yayınlar ve yabancı dil öğretimine yönelik yaklaşık 2500 kitap ihtiyaçlar doğrultusunda arttırmakta ve koleksiyonumuz güncellenmektedir.

Kampüs Fotoğrafları

Görüntülemek için Tıklayın

Çocuklar her toplumun geleceğidir. Bizim için de öyle. Onları ne kadar iyi eğitirsek geleceğimize daha güvenle bakabiliriz.

Dr. Hüseyin Emin ÖztürkKurucu-Genel Müdür