Gökyüzü Mezunları İftar Yemeğinde Buluştu

Eğitimde çeyrek asrı geride bırakan Gökyüzü Eğitim Kurumları mezunlarıyla iftarda buluştu.

Bir aile olma geleneğini sürdüren Gökyüzü Eğitim Kurumları, öğrencileriyle mezun olduktan sonra da bağlarını koparmıyor. Gökyüzü Eğitim Kurumları Marmara Salonunda gerçekleşen iftar yemeğine mezunlarımız yoğun bir katılım sağladı. Mezun öğrencilerimiz bu sayede hem öğretmenleriyle tekrar buluşmanın hem de arkadaşlarıyla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı.

Bu buluşma her biri farklı mesleklere, okullara yönelen öğrencilerimizin bir araya gelerek hasret gidermelerine ve hatıralarını canlandırmalarına vesile oldu. Farklı dönemlerden mezunların bir araya gelerek tanıştığı, kaynaştığı öğretmenleri ile görüşme imkanı bulduğu bu anlamlı günde mezunlarımız adına Umut Can SÜRÜCÜ, Yusuf BEYAZIT yaptıkları konuşmada mezunlarımıza teşekkürlerini ilettiler.

Eğitimden Sorumlu Genel Müdürümüz Sayın Kemal SARI ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Yusuf Ziya AYDIN da bu buluşmadan duydukları mutluluğu ve gururu dile getirdikleri konuşmalarında birlik ve beraberliğimizin gücümüz olacağına dikkat çektiler.

İlgili İçerikler