Gökyüzü Kariyer Günleri 2023

Özel Maltepe Gökyüzü Koleji rehberlik servisinin organize ettiği “ÜNİVERSİTE KARİYER GÜNLERİ” etkinliği yoğun katılımla gerçekleşti.
 
Hava koşulları sebebiyle kapalı spor salonumuzda gerçekleşen etkinliğe Yeditepe Üniversitesi, Üsküdar Üniversitesi, Medipol Üniversitesi, Haliç Üniversitesi, Gedik Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Nişantaşı Üniversitesi, MEF Üniversitesi, Gelişim Üniversitesi, Yakın Doğu Üniversitesi, Doğu Akdeniz Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi, Doğuş Üniversitesi, Beykoz Üniversitesi, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi katıldı.
 
Üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerimiz ve tüm lise öğrencilerimizin yanında davet ettiğimiz devlet okullarından gelen misafir öğrenciler de merak ettikleri bölümleri, bölümlerin özelliklerini, üniversitelerin imkânlarını, üniversitenin yaşam alanları ve sosyal olanakları gibi bir çok konuyu birinci ağızdan dinleme imkanı buldular.
 
Öğrencilerini yoğun bir çalışmayla akademik olarak üniversiteye hazırlayan Gökyüzü Koleji, bu tarz etkinliklerle de öğrencilerine farkındalık oluşturuyor.

İlgili İçerikler