Velilerimize Yeni Eğitim Öğretim Dönemi Hakkında Duyuru

Gökyüzü Koleji LGS Başarınızı Ödüllendiriyor
18/07/2020
Gökyüzü Koleji COVID-19 Hijyen Tedbirleri
03/10/2020

Değerli Velimiz; Gökyüzü Eğitim Kurumları olarak, yeni eğitim öğretim yılı için gerekli olan salgın tedbirleri kapsamında MEB ve TSE tarafından hazırlanan Hijyen Kılavuzu’na uygun olarak en üst seviyede aldığımız tedbirlerle okullarımızı hazır hale getirmiş, 24 Ağustos tarihinde de öğrencilerimizle yüz yüze eğitime başlamayı planlamıştık.

Ancak, 12 Ağustos’ta MEB tarafından yapılan açıklama ile okullar için alınan karar neticesinde sizlere daha önceden ilan ettiğimiz yüz yüze eğitim tarihini 17 Ağustos’ta online yapılmak üzere güncelledik.

Mart ayından itibaren süregelen salgın döneminde almış olduğumuz önlemler ve kullandığımız online platform ile öğrencilerimizin eğitim hizmetini öğretmenlerimizin üstün gayreti, disiplini ve sistemli takibiyle sağlıklı bir şekilde yürüttük. 17 Ağustos tarihinden itibaren de aynı şekilde online eğitimle sizlere hizmet vermeye ve öğrencilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.

Online eğitim süreciyle ilgili bilgiler detaylı bir şekilde sizlerle en kısa zamanda paylaşılacaktır. Tüm bu çalışmalarımızın yanında isteğimiz, öğrencilerimizle 21 Eylül’de yüz yüze eğitimde buluşmaktır.

Bilgilerinize saygıyla sunarız.