Gökyüzü Eğitim Kurumları Bahar Şenliğinde Hakan Sarıca Rüzgarı – Star

Gökyüzü Eğitim Kurumları geleneksel 20. Bahar Şenliği büyük bir coşku ile gerçekleşti. Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Faik Kaptan’ın katılımıyla ayrı bir anlam kazanan şenlikte öğrenciler doyasıya eğlenirken, misafirlerde Hakan Sarıca konseri ile keyifli vakit geçirdi.

Gökyüzü Eğitim Kurumlarının her yıl geleneksel olarak düzenlediği vizyon yarışmalarda derece alan okulların öğretmen ve öğrencileri ödüllerini almak üzere şenlikte hazır bulundular.  İstanbul’un çeşitli ilçelerindeki okullardan gelen öğrenciler hem ödüllerini almanın hem de eğlenmenin heyecanı ve mutluluğunu yaşadılar. Futsal yarışmasında dereceye giren öğrenciler ve öğretmenleri ödüllerini Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Faik Kaptanın elinden aldılar. Gökyüzü Koleji’nin 20 yıldır köklü bir eğitim kurumu olarak hizmet etmesinden büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Sayın Faik Kaptan öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Gökyüzü Yetenek Araştırma Merkezi, Yetenek atölyelerimizde yıl boyunca çalışan öğrencilerimizin piyano, gitar, keman performanslarından sonra şenlik, Geleneksel 12. Şiir Okuma Yarışmasında derece alan öğrencilere ödül verilmesi ile devam etti.

Gökyüzü Koleji  Kurucu-Genel Müdür Sayın Dr. Hüseyin Emin Öztürk tarafından ödülleri verilen öğrencilerin mutlulukları ve heyecanları görülmeye değerdi. Birinci olan öğrencinin şiirini okumasıyla  duygulu anlar yaşandı. Öğrencilere ödüllerini verirken başarılarının da devamını dileyen Sayın Dr. Hüseyin Emin Öztürk, bu yıl şiir okuma yarışmasının temasının 15 Temmuz Direnişi ve Şehitlik olduğunu belirterek çok anlamlı olduğunu ifade etti. Ardından Anaokulları arası Resim Yarışmasında dereceye giren öğrencilere Yönetim Kurulu üyesi Sayın Ali Kangallı tarafından ödülleri verildi. Yedinci sınıf öğrencilerinden oluşan Gökyüzü Okul Korosu’nun performansının ardından taekwondo şampiyonlarına ödülleri Yönetim Kurulu üyesi Sayın Yusuf Ziya Aydın tarafından verildi. Şenliğin sabırsızlıkla beklenen anı Hakan Sarıca konseriydi. Sanatçının sahne almasıyla eğlencenin tavan yaptığı şenlikte Hakan Sarıca’nın birbirinden güzel şarkılarıyla çok keyifli saatler yaşandı.

Kaynak: http://www.star.com.tr/egitim/gokyuzu-egitim-kurumlari-bahar-senliginde-hakan-sarica-ruzgari-haber-1222667/

30 Mayıs 2017