İlkokul

Bireysel öğrenme becerilerine uygun olarak Gökyüzü Eğitim Modeli’ni ilkokul öğrencilerimizde uyguluyoruz. Onlara güvenli ve eğlenceli bir ortam sunarak eğitim hayatlarında başarı kazanmalarını sağlıyoruz. Branşlarında uzman akademik kadromuz ile çocuklarımızın gelişimini destekliyoruz.

Merak Ettikleriniz

Mizaç Temelli Eğitim

Mizaç temelli eğitim yaklaşımımızla her bir mizaç yapısının kendisine özgü olumlu  potansiyel ve olumsuzluğa açık riskleri değerlendirerek öğrencilerimizin mizaç yapısına uygun eğitim stratejileri geliştiriyoruz. Bu eğitim stratejisi ile öğrencilerimizle birebir ilişkide bulunan rehber öğretmenlerimiz, sınıf öğretmenlerimiz ve velilerimizle ortak ve sürdürülebilir bir yaklaşım benimsiyoruz.

Yabancı Dil Eğitimi

İngilizce ağırlıklı hazırlık anasınıfı ile başlayan yoğun İngilizce programımıza, 3. Sınıftan itibaren ikinci yabancı dil olarak İspanyolca eğitimi ile devam ediyoruz. 

Kayıt İçin Gerekli Belgeler

Ara Sınıflar Yeni Kayıt Belgeleri: (2.-8. sınıflar arası)

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • 4 adet resim
  • Kayıt formu
  • Hepatit B testi (Yüzme dersi için)
  • Karne fotokopisi

Ölçme ve Değerlendirme Faaliyetleri

Hazır Bulunuşluk Sınavı: Öğrencilerimizin seviyesini belirleme amacı ile yapılan sınav türüdür. Bir önceki yıl işlenen konulardan soru sorulur ve böylece öğrencilerin eksiklikleri sene başında tekrar belirlenir. Yeni eğitim dönemine bu eksiklikler kapatıldıktan sonra başlanır.

Süreç Değerlendirme Sınavları: Yapılan bu değerlendirmeler ile öğrencilerimizin derslerindeki eksikleri belirlenir ve bu eksiklikler üzerine tamamlama çalışmaları yapılır.

Yabancı Dil Seviye Belirleme Sınavları: Öğrencilerin yabancı dil bilgisini ölçme amacıyla sene başında yapılan sınavlardır.

Okulistik Sınavları: Öğrencilerimizin genel durumlarını tespit etmek ve ülke genelindeki durumlarını kontrol etmek adına düzenli olarak Okulistik sınavları yapılır.

Neyi Amaçlıyoruz?

Modern eğitim olanakları ile donatılmış ilkokul yerleşkemizde bilimselliği ilke edinmiş, milli ve manevi değerlerine bağlı, yeniliklere açık, sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmeyi amaçlıyoruz. 

Eğitim Merkezlerimiz

Yetenek Araştırma Merkezi ile çocuklarımızın yeteneklerine uygun özel eğitim programları belirlenerek öğrenme süreçlerini daha verimli hale getiriyoruz. Duygu eğitim merkezi ile negatif duygularıyla başa çıkmayı, pozitif duygularını geliştirmeyi amaçlıyoruz. 

Nasıl Bir Eğitim Planlaması Yapıyoruz?

İlkokul eğitimimizde öğrencilerimizin bireysel farklılıklarını ve yeteneklerinı göz önünde bulundurarak vereceğimiz eğitimi şekillendiriyoruz. Çocuklarımıza özgün eğitim materyalleri vererek mizaçlarına uygun öğrenme deneyimi yaşatıyoruz. Bilim çalışmaları ve  kodlama eğitimlerimiz ile analitik düşünme, problem çözebilme, tasarlama, takım aidiyeti, keşfetme becerileri kazandırmayı amaçlıyoruz. Beslenmeden spora, sanattan bilime, değerler eğitiminden kültürel etkinliklere uzanan eğitim çeşitliliği ile çocuklarımıza sağlam temeller üzerine inşa edilen bir eğitim planlaması yapıyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Tüm merak ettikleriniz ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres Bilgisi

Bilgi Talep Formu