Ön kayıt formumuzu doldurarak erken kayıt fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Gökyüzü'nü
yakından tanımak
ister misiniz?

Ön Başvuru Formu

  Duygu Eğitim Merkezi

  Çocuklar doğdukları andan itibaren, duygularını ifade etmeyi ve dünyayı başkalarıyla paylaşmayı öğrenirler. Toplumla uyumlu yaşayabilmeleri için doğru yönlendirmeler ve bilinçli rehberlik gerekir. Gökyüzü olarak onların duygusal gelişimlerini destekleyecek uygulamalar dizayn ediyoruz.

  Yetenek Araştırma Merkezi

  Her çocuğun yeteneği farklıdır ve doğru bir eğitimle ortaya çıkarılmazsa ışıltısını kaybeder. Çocuklara yetenekleri doğrultusunda eğitim vermek, onları bilişsel olduğu kadar duygusal olarak da geliştirir ve parlatır.

  Mizaç Merkezli Eğitim

  Her çocuk farklılıkları ile özeldir. Bunun temelinde ise mizaç yatar. Mizaç doğuştan gelen, bireyi eşsiz kılan farklılıklarıdır. Eğitim sistemimiz çocuklarımızın mizaçlarına uygun olarak dizayn edilmektedir.

  Anaokulu

  Gökyüzü’ne açılan ilk kapı

  Ortaokul

  Gökyüzü’nde başarı odaklı eğitim

  İlkokul

  Eğitim için sağlam adımlar

  Lise

  Gökyüzü’nden en iyi üniversitelere

  KAMPÜSÜMÜZ

  Donanımlı kampüsümüzle hem sosyal hayatlarını destekliyor hem de akademik ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

  Gökyüzü Kampüsü

  Donanımlı kampüsümüz ile çocuklarımız akademik hayatta başarı yakalarken, sosyal hayatını da sürdürüyor. Yeteneklerine uygun aktivitelerle kendini geliştirerek, çok yönlü olarak hayata hazırlanıyor. 

  Revirden, yemekhaneye, kütüphaneden spor salonununa uzanan geniş yelpazesiyle hem fiziksel hem bilişsel gelişimleri için uygun ortamı kampüsümüzde yakalayabiliyorlar.

  Sanat, kültür ve bilimin iç içe geçtiği kampüsümüzde sadece akademiye değil hayata da hazırlıyoruz.

  Yüzme Havuzu

  Uzunluğu 20 metre, genişliği 10 metre olan havumuzun derinliği 1.60 cm’den olup dört kulvardan oluşmaktadır. İçerisinde bulunan sıcak duşlu soyunma odaları tabandan ısıtmalıdır. Havuzumuza otomatik dezenfeksiyon ve filtre sistemi ile Amerikan Ulusal SPA ve Havuz enstitüsü standartlarına uygun olarak 24 saat boyunca ozonlama yapılmaktadır. Kolej öğrencilerimiz tarafından beden eğitimi derslerinde, yüzme takımı antrenmanlarında, kulüp saatlerinde, yaz ve kış spor okulu derslerinde kullanılan havuzumuz aynı zamanda hafta içi ve hafta sonları da üye olan velilerimize, üyelerimize ve üye olan öğrencilerimize açık olup eğitimlerine devam etmektedir.

  Ön Başvuru Formu