GÖKYÜZÜ ADATEPE ANAOKULU’NDA YETENEK ATÖLYELERİ BAŞLIYOR

“Yılın En İyi Eğitim Kurumu” ödülü sahibi, 22 yıllık tecrübesiyle Maltepe’nin parlayan yıldızı Özel Gökyüzü Eğitim Kurumları, Yetenek Araştırma Merkezi atölyeleri çocuklarla buluşuyor.

Gökyüzü Adatepe Anaokulu’muz bünyesinde hafta içi her gün 3-6 yaş gurubu çocuklara yönelik “Yetenek Atölyeleri” düzenlenmektedir.

“Yeteneksiz çocuk yoktur, yeteneği keşfedilmemiş çocuk vardır” inancıyla çalışmalarına devam eden okulumuz da sizleri de atölye çalışmalarımıza bekliyoruz.

OYUN ATÖLYESİ

Güne daha enerjik ve neşeli geçmelerine fırsat yaratan, kendilerinin farkına varabilecekleri, kendilerini keşfedecekleri ve daha iyi ifade edebilecekleri , eğlenerek keyifle vakit geçirecekleri oyun atölyemizde çocuklarla buluşmayı bekliyoruz.

Her Pazartesi Günü 11.00-12.00

Ücret: 60 TL

Başvurmak için Tıklayın

DRAMA ATÖLYESİ

Drama; öz güven oluşumunu güçlü bir şekilde destekler. Bununla birlikte ses dilini ve beden dilini doğru kullanımında ciddi bir rol oynar. Çocuklarınızın doğaçlama yeteneklerini gerek bireysel gerekse takım oyunları ile ortaya çıkarmalarını sağlıyoruz. Esasen amacımız geleceğin oyuncularını yetiştirmek değil dramanın gücü ile bir çok alanda başarıya ulaşmalarını sağlamaktır.

Her Salı Günü 11.00-12.00

Ücret: 60 TL

Başvurmak için Tıklayın

SATRANÇ ATÖLYESİ

Okul öncesi eğitimde, zihni ve hayal kurma becerisini geliştiren, dikkat eksikliğini onaran, ölçülülüğe, soğukkanlı ve sabırlı olmaya katkı sağlayan, özgüven kazandıran ve eğlendiren satranç sporuna önem veren kurumumuz, çocuklarımızı satranç atölyesi ile buluşturuyor.

Her Çarşamba Günü 11.00-12.00

Ücret: 60 TL

Başvurmak için Tıklayın

İNGİLİZCE ATÖLYESİ

Atölyemiz çocuğunuza hayatı boyunca gerekli olan İngilizce dil becerisi sağlayan eğitiminin başında verilecek en iyi yoldur. Akademisyen ve uzman Öğretmen Eğitmenleri (Teacher Trainer) liderliğinde hazırlanan İngilizce programımız, öğrencilerin yaşlarını, fiziksel, duygusal ve sosyal becerilerini esas alarak yaratıcı, eğlenceli ve dili kullandırmaya yönelik metot ve materyaller kullanan İngilizce öğretmenlerimiz tarafından uygulanır. Öğretmen Konuşma Süresi minimuma indirilirken, öğrenci Konuşma Süresi maksimuma çıkarılır. En kolay, en hızlı ve en zevkli öğrenme sadece oyun ile olur. Kutu oyunları, hafıza oyunları, zeka oyunları, şarkı, bulmaca ve tekerlemeler ile İngilizce atölyelerimizde minik katılımcılarımız fark bile etmeden yabancı dil öğrenmekte.

Her Perşembe Günü 11.00-12.00

Ücret: 60 TL

Başvurmak için Tıklayın

MÜZİK ATÖLYESİ

Müzik atölyemizde; oyun biçiminde öğretime dayalı olan, içinde müzik, dans, drama, konuşma ve hareket temellerini barındıran, öğrencilerin doğaçlama ve yaratıcılık becerilerini geliştiren ORRF- SCHULWERK eğitimi; işitsel dikkat ve hafızayı güçlendirmek amacı ile şarkı eğitimi ve anne- çocuk ritim atölyesi gibi dersler verilecektir.

Her Cuma Günü 11.00-12.00

Ücret: 60 TL

Başvurmak için Tıklayın

HEMEN BAŞVURUN

Kontenjan dolmadan başvurun!