Gökyüzü Koleji

Okul öncesinden liseye

mutlu çocuklar Gökyüzü'nde...

Gökyüzü Kolejinde çocuklar, geleceklerini güvenle inşa edebilmeleri için gereken bilgi ve becerilerle donatılır. Millî ve manevi değerlerimiz rehberliğinde verilen eğitim sayesinde akademik başarının yanı sıra “iyi insan” olma yolunda da emin adımlarla ilerlerler.

Neden Gökyüzü?

1

Bütüncül Eğitim Yaklaşımı

Okul öncesinde çocuklarımızın akademik, sosyal, duygusal ve psikomotor gelişimini hedefleyen programlarla ilkokula hazırlıyoruz.

2

Mizaç Temelli Eğitim

Mizaçların potansiyel ve risklerini değerlendirerek öğrencilerimizin mizaç yapısına uygun eğitim stratejileri geliştiriyoruz.

3

Öğrenci Koçluğu Sistemi

Öğrencilerimizi bireysel ilgi ve yetenekleri doğrultusunda profesyonel bir ekiple destekliyor; koç öğretmenlerinin desteği ile yakından takip ediyoruz.

4

LGS ve YKS Hazırlıkları

Öğrencilerimizi etütler, deneme sınavları ve motivasyon kampları ile her anlamda donanımlı hale getirerek hedeflerine ulaşmaları için destekliyoruz.

5

Yabancı Dil Eğitimi

Anaokulundan liseye her kademedeki öğrencilerimize seviyelerine uygun yabancı dil eğitimi verirken online ortamlar ve güncel tekniklerden faydalanıyoruz.

6

Özel Gökyüzü Merkezleri

Duygu Eğitim Merkezi®, Yetenek Araştırma Merkezi ® ve Kariyer Araştırma Merkezi gibi yenilikçi uygulamalarla her alandaki başarımızı daha üst seviyelere yükseltmeyi hedefliyoruz.

Hakkımızda

Başarılarımız

Kampüsümüz

Size Ulaşalım