eTwinning Label
24/11/2009
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Belgesi
04/01/2013
25 Nisan 2015 Tarihinde Adıyaman’da yapılacak olan LİSELERARASI TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI‘ na katılacak okul ve sporcuların belirlendiği, MARMARA BÖLGESİ Gurup Eleme Maçları, 27-28-29 Mart 2015 Tarihleri arasında ZONGULDAK‘ ta yapıldı.

GÖKYÜZÜ‘ nün Yıldızı, MİLLİ SPORCU 10-B sınıfı Öğrencimiz MUHAMMED TALHA AYDOĞAN,
1997-98-99 ve 2000 doğumlu sporcuların, okullarını temsil etmek için kıyasıya yarıştığı ve ilk 3 dereceye giren sporcuların Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazandığı Şampiyonada, 63 Kg Genç Erkekler kategorisinde 2. olarak Gümüş Madalya kazanmış ve Okulumuz GÖKYÜZÜ’nü Türkiye Şampiyonasında temsil etme hakkı kazanmıştır.

Spor hayatı başarılar ve şampiyonluklar ile dolu olan, Okulumuzun gururu olmaya devam eden ve Şampiyonluk konuşmasında: ‘’Oldukça zor maçlardan sonra Okulumu Türkiye Şampiyonasında temsil etme hakkı kazandım.. Çok mutluyum. Bana sağladığı destek ve imkanlar ile başarının asıl mimarı olan, Okulumuzun Kurucusu Hüseyin Emin Öztürk Hocama çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Planlama ve Denetim Koordinatörü Baki Kesik’ e, Okul Müdürüm Gürkan Ünver’ e, Müdür Yardımcım Serhat Özçelik’ e, tüm öğretmenlerime ve arkadaşlarıma destekleri için teşekkür ediyorum.

Diyerek duygularını ifade eden ve şimdiki hedefinin Nisan ayında Adıyaman’da yapılacak olan TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’ nda GÖKYÜZÜ’ne Altın Madalya getirmek olduğunu ve bunun için çok çalıştığını söyleyen Şampiyonumuza, başarılarının devamı ile birlikte sağlık ve esenlikler diliyoruz.