“Yılın En İyi Eğitim Kurumu” Ödülü Özel Gökyüzü Eğitim Kurumları’na Verildi – Gökyüzü Koleji | Özel Okul | Anaokulu | Kolej | Fen Lisesi

“Yılın En İyi Eğitim Kurumu” Ödülü Özel Gökyüzü Eğitim Kurumları’na Verildi

Sorumluluk Panolarımız
26/12/2018
Velilerimize Yönelik Ücretsiz Satranç Eğitimimiz Devam Ediyor
31/12/2018

Son Havadis Gazetesi tarafından verilen “Yılın Enleri” ödülüne eğitim dalında Özel Gökyüzü Eğitim Kurumları layık görüldü.

Ödül töreni, Maltepe Dream Hill Hotel’de yapıldı. “Yılın En İyi Eğitim Kurumu” ödülü Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Işıkdağ tarafından, Özel Gökyüzü Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hüseyin Emin Öztürk’e verildi.

Ödül töreninde bir teşekkür konuşması yapan Öztürk; “Çocuklar Güle Benzer” şiirini okudu. “Ben bir öğretmenim, ben bir bahçıvanım, ben gül yetiştiren adamım” diyerek 22 yıldır Maltepe’de faaliyet gösteren bir okul olduklarını dile getirdi. Öztürk, Özel Gökyüzü Eğitim Kurumları için, “Okulumuz, Türkiye’de ismini çocukların koyduğu ilk ve tek okuldur.” Bu toplumun en büyük sermayesi çocuklardır. Çocuklarını iyi eğiten bir toplum geleceğini garanti altına almış demektir. Biz karanlıktan şikayet etmek yerine, mum yakmaya devam ediyoruz. Bu ödülü kurumumda çalışan bütün personel adına alıyorum” dedi. Özel Gökyüzü Eğitim Kurumları’nı ödüle layık gördükleri için Son Havadis Gazetesi yöneticilerine de teşekkür etti.