Yeni Bir Başlangıca Merhaba – Gökyüzü Koleji | Özel Okul | Anaokulu | Kolej | Fen Lisesi
Özel Maltepe Bölge Hastanesi Kampanyası
27/05/2019
Gökyüzü’nde 2018-2019 Eğitim Yılı için Karne Heyecanı
14/06/2019

Özel Maltepe Gökyüzü Koleji 12. sınıf öğrencileri mezuniyetlerini  ailelerinin de katıldığı coşkulu bir törenle kutladı.

Özel Maltepe Gökyüzü Koleji  2018-2019 eğitim öğretim yılı 12. Sınıf  “Mezuniyet Programı” her sene olduğu gibi bu sene de büyük bir coşkuyla kutlandı. 24 Mayıs 2019 Cuma günü okulumuzun Marmara salonunda Kurucu Genel Müdürümüz Sayın Dr. Hüseyin Emin ÖZTÜRK’ün, Yönetim Kurulu Üyelerimizin, Eğitim Koordinatörümüzün, okul müdürlerimizin, öğretmenlerimizin, velilerimizin ve öğrencilerimizin katıldığı bir iftar yemeği ile başlayan programımız konferans salonunda devam etti. Kurucu – Genel Müdürümüz Sayın Dr. Hüseyin Emin ÖZTÜRK’ün, Kolej – Fen Lisesi müdürümüz Abdurrahim AKKAYA’nın ve biyoloji öğretmeni Sibel ESKİKÖY’ün duygu ve düşüncelerini ifade ettikleri konuşmalarının ardından okul derecelerinin açıklanmasıyla heyecan dolu anlar yaşandı. Kolej birincisi Betül ALTUN, kolej ikincisi Sümeyye ÖNCÜL ve kolej üçüncüsü Rabia Şevval AYDIN oldu. Okul birincimiz, Betül ALTUN duygularını paylaşmasının ardından şeref kütüğüne birincilik ismini çaktı.

Geleneksel olarak yapılan bayrak flama devir tesliminin akabinde öğrencilerimiz mezuniyet pastalarını büyük bir coşkuyla kestiler. Berat takdiminin ardından kep atma seremonisiyle sona eren programımızla öğrencilerimiz, mutluluk ve neşeyi tadarken öğretmen ve velilerimiz de bu güzel başarı tablosunun haklı gururunu yaşadı.

Özel Maltepe Gökyüzü Koleji olarak büyük emek vererek yetiştirdiğimiz çocuklarımızın yeni bir başlangıca bir adım daha atmalarının mutluluğunu yaşıyoruz ve hayatlarında başarılar diliyoruz.