Gökyüzü’nde Sınıfım Büyüdü Heyacanı! – Gökyüzü Koleji | Özel Okul | Anaokulu | Kolej | Fen Lisesi
Anaokulları Arası 7. Resim Şenliğinde Dereceye Giren İlk 3 Eser Açıklandı!
20/03/2017
Bilgi Yarışmasında Bir Üst Turdayız!
23/03/2017

8. Sınıf Öğrencilerimiz ile Sınıfım Büyüdü Projesi

Özel Maltepe Gökyüzü Koleji-Fen Lisesi olarak öğrencilerimizin akademik ve sosyal başarısına ve hayata her anlamda donanımlı hazırlanmalarına çok önem veriyoruz. Bu doğrultuda çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Geleneksel hale getirdiğimiz projelerimizden biri de “Sınıfım Büyüdü” projemiz. Bu doğrultuda 21 Mart 2017 günü “Sınıfım Büyüdü” projemizi hayata geçirdik. 8. Sınıf öğrencilerimiz bir gün boyunca lise sınıflarında derse girdiler. Lise branş öğretmenleriyle bir gün boyunca ders işlediler. Önümüzdeki sene başlayacak oldukları lise hayatına şimdiden bir adım atmış oldular.

8. sınıf öğrencilerimiz işinin ehli, işinde tecrübeli öğretmenlerimizle lise eğitimi, üniversite hazırlık, sınavlar, üniversite hayatı gibi konularda bilgi alışverişinde bulundular. Bir gün boyunca öğrencilerimiz liseli oldular, farklı ama faydalı bir gün geçirdiler.

Gökyüzü Kolej-Fen Lisesi: Öğrencilerini hayata hazırlar…

Anaokulu, Anasınıfı ve İlkokul Öğrencilerimiz ile Sınıfım Büyüdü Projesi

Özel Maltepe Gökyüzü İlkokulu- Ortaokulu olarak öğrencilerimizin akademik ve sosyal başarısına ve hayata her anlamda donanımlı hazırlanmalarına çok önem veriyoruz. Bu doğrultuda çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Geleneksel hale getirdiğimiz projelerimizden biri de “Sınıfımız Büyüdü” projemiz. Bu doğrultuda 29 Mart 2017 günü “Sınıfımız Büyüdü” projemizi gerçekleştirdik.

Gökyüzü Özel Maltepe, Adatepe, Pendik Anaokulu öğrencilerimiz bir günlüğüne anasınıfı dersliklerinde misafir olurken, anasınıfı öğrencilerimiz 1.sınıf, 4. Sınıf öğrencilerimiz de 5. Sınıf oldular. Kurumumuz yıldız öğrencilerine ilkokul ve ortaokul bölümlerini tanıttı. Bir gün boyunca ilkokul ve ortaokul sınıf ve branş öğretmenleri tarafından anlatılan derslere giren öğrenciler, aynı zamanda müfredatlar hakkında da bilgi sahibi oldular. Güzel bir hayatın yolu, iyi bir okul eğitiminden geçer anlayışıyla uyguladığımız “Sınıfımız Büyüdü” projesi öğretmenlere de oldukça keyifli ve mutlu bir gün yaşattı.