Polisimizin Yanındayız – Gökyüzü Koleji | Özel Okul | Anaokulu | Kolej | Fen Lisesi
Türkiye Birincisi Öğrencimiz Ödülünü Aldı
24/12/2016
4. Sınıf Öğrencilerimiz Görsel Sanatlar Dersinde Seramik Sanatını Öğrendiler
26/12/2016

Özel Gökyüzü Koleji öğrenci ve öğretmenleri, 10 Aralık’ta İstanbul Beşiktaş’ta yaşanan elim terör saldırısı  sonrası güvenlik güçlerine moral vermek ve “Polisimin Yanındayım” demek için İstanbul Ataşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Ziyarette Maltepe İlçesi Öğrenci Temsilcisi Başkanı 11-FL sınıfı öğrencimiz  Umut Can Sürücü Ataşehir İlçe Emniyet Müdürü Oğuz KAAN beye çiçek takdim ederek,  bizler Gökyüzü Koleji öğrencileri ve öğretmenleri olarak polislerimizin yanında olduğumuzu bildirmek ve taziyelerimizi iletmek için bu ziyareti gerçekleştirdik. Bu topraklarda güven ve huzur içinde yaşıyorsak, polis ve askerlerimizin sayesindedir. Allah polisimizi ve askerlerimizi başımızdan eksik etmesin” dedi. Ayrıca Emniyet Müdürlüğünde görev yapan tüm polislerimize de öğrencilerimiz karanfil verip, acılarını paylaştılar.

Ziyaretimiz sırasında bizi tüm samimiyetleri ve güler yüzleriyle karşılayan başta Ataşehir İlçe Emniyet Müdürü Oğuz KAAN beye ve tüm personeline teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Polislerimizi ziyaretin ardından , 10 Aralık günü gerçekleşen  hain terör saldırısında şehit düşen polis ve sivilleri anmak için “Şehitler Tepesi”ni ziyarete gittik. Olay yerinde birlikte dua edip,  karanfil bıraktık. Özel Maltepe Gökyüzü Koleji öğrencileri  ve öğretmenleri olarak şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına da sabır diliyoruz.