Okul Öncesi Dönemde Kişilik ve Davranış Gelişimi Semineri – Gökyüzü Koleji | Özel Okul | Anaokulu | Kolej | Fen Lisesi
Gökyüzü Maltepe Anaokulunda 6-10 Şubat Haftası
11/02/2017
Kolej ve Fen Lisesi Öğrencilerimiz “Çalıntı Düşler” Oyununu İzlediler
13/02/2017
 Değerli Anasınıfı ve Anaokulları Velilerimiz,

Kişilik ve davranış gelişiminin büyük bölümünün  erken çocukluk döneminde tamamlandığı bilimsel bir gerçektir. Aynı zamanda, Yetenek ve Duygu gelişimi de bu dönemde şekillenmektedir. Bu bağlamda  18.02.2017 Cumartesi günü  12:00/ 14:00 saatleri arasında USA merkezli , Açık Mavi Çözüm Merkezi Uzmanı , Dr. Amin Hossaini tarafından “Okul Öncesi Dönemde Kişilik ve Davranış Gelişimi” semineri ve Gökyüzü Yetenek Araştırma ve Duygu Eğitim Merkezleri (GÖK-YAM, GÖK-DEM) sorumlusu Mahmut Yılmaz tarafından da “Okulumuzda Gerçekleştirilen GÖK-YAM, GÖK-DEM çalışmaları” hakkında brifing verilecektir.

Katılımlarınızı önemle rica ederiz.

Yer:  Gökyüzü Eğitim Kurumları Merkez Kampüs  Konferans Salonu

Bu Seminer, Özel Gökyüzü İlkokulu Anasınıfı velileri, Maltepe Anaokulu Velileri, Adatepe Anaokulu Velileri, Pendik Anaokulu Velileri ve öğretmenlerine yönelik yapılacaktır.

DR. AMİN HOSSEİNİ KİMDİR?

Amin Hosseini, 1983 doğumlu psikanalist, klinik psikolojist ve medikal akupunktur uzmanıdır. Üniversiteyi bitirdikten sonra profesör Titzer ve profesör Massaro gibi akademik açıdan dünyanın önde gelen isimleriyle çalışmaya başlamıştır. 2015 yılında profesör Robert Titzer’in baş asistanı ve araştırma grubu menajeri olarak Türkiye’de çeşitli araştırmalar başlatmıştır. Şu anda Açık Mavi Çözüm Merkezi’ne danışmanlık vermektedir.

Eğitimi

Lucknow Üniversitesi

Pune Üniversitesi

Malaya Üniversitesi