Milli Eğitim Bakanımıza Teşekkürler – Gökyüzü Koleji | Özel Okul | Anaokulu | Kolej | Fen Lisesi
Ortaokul Okul Meclisi Seçimleri Yapıldı
22/10/2018
Milli Gururumuz Sude Yaren Uzunçavdar ile Anadolu Adliyesi Cumhuriyet Başsavcısı Sayın İsmail Uçar’ı Makamında Ziyaret Ettik
27/10/2018

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Ziya SELÇUK “2023 Eğitim Vizyonu”nu açıkladı. “ Tüm okullarda Tasarım – Beceri atölyelerinin kurulacağını, müfredatın çocuklarımızın ilgi, yetenek ve mizaçlarına göre düzenleneceğini” ifade etti.

Gökyüzü Eğitim Kurumları, Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve ÖZKUR-BİR olarak 31 Mart 2018 Cumartesi günü Maltepe Türkan Saylan Kültür Merkezi ve Gökyüzü Eğitim Kurumları Esenkent kampüsünde gerçekleştirdiğimiz “2023 Vizyonunda Yeteneklere Göre Eğitim Sistemimizin Yeniden Yapılandırılması” konulu panel ve çalıştaya büyük ilgi gösterilmişti.

 


Panel ve çalıştayın sonuç raporlarının kamuoyuyla paylaşıldığı, ilgililere gönderildiği bu etkinliğimizin 2023 Eğitim Vizyonunda yer alması Gökyüzü Eğitim Kurumları, Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve ÖZKUR-BİR olarak bizleri memnun ve mutlu etmiştir.

Eğitimimizin yeniden yapılandırılmasında, Milli Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Ziya SELÇUK’un engin bilgi birikimi, tecrübesi ve vizyoner bakış açısından ümitliyiz. Çocuklarımızın yetenek ve mizaçlarına göre eğitilmesi konusundaki hassasiyetinden dolayı tebrik ve teşekkürlerimizi sunar, çalışmalarında başarılar dileriz.

Panel ve Çalıştay Haberi İçin Tıklayınız.