LGS Çalışma Kampımız – Gökyüzü Koleji | Özel Okul | Anaokulu | Kolej | Fen Lisesi
Quiz Show / Bilgi Yarışması
16/05/2019
Lise Genç Kız Badminton Takımımız Maltepe İlçe 1.si Oldu
16/05/2019

“Hedefimiz, yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızı en iyi şekilde geleceğe hazırlamaktır.” Bu yıl sınava girecek olan öğrencilerimize yönelik bir hafta süresince otel çalışma kampı düzenledik.

Özel Maltepe Gökyüzü Ortaokulu olarak öğrencilerimizin 2 Haziran’daki sınavda zaman yönetimi, organizasyon becerisini geliştirmek, toplanan bilgileri sunmak, avantajlı duruma sahip olabilmeleri amacıyla 15-19 Nisan tarihleri arasında “LGS Çalışma Kampımızı” gerçekleştirdik. Kampa, okul yöneticilerimiz ve rehber öğretmenimiz başta olmak üzere her branştan öğretmenlerimiz farklı günlerde öğrencilerimiz ile bir araya geldiler.

Öğrencilerimiz için farklı branşlarda ders programları oluşturularak, okul ortamı dışında motivasyonunu artırabilecek, bilgilerini gözden geçirmelerini sağlayabilecek, gerçek sınavın provasını yapabilecekleri, akran çalışmalarını gerçekleştirebilecekleri, istasyon çalışmalarına katılabilecekleri ve ölçme-değerlendirme süreçlerini yaşayabilecekleri bir program hazırladık. Gün boyunca planlanmış olan program sonucunda öğrencilerimizin doğru cevap oranlarında bir hayli artış gözledik. Serbest zaman etkinliklerimizde ise çeşitli aktivitelere katılarak moral depoladık.