Hayata Yeni Bir Başlangıç – Gökyüzü Koleji | Özel Okul | Anaokulu | Kolej | Fen Lisesi
Gökyüzü Pendik Anaokulunda İlkokula Merhaba, Haydi Kepler Havaya
22/05/2017
Gökyüzü’nün Yıldızları Ortaokula Merhaba Dedi
22/05/2017

Özel Maltepe Gökyüzü Kolej-Fen Lisesi 2016-2017 eğitim öğretim yılı mezunlarını verdi.

Özel Maltepe Gökyüzü Kolej-Fen Lisesi 2016-2017 eğitim öğretim yılı öğrencileri yapılan muhteşem törenle mezun oldu. Okul yönetiminin öğrencilerimiz ve velilerimiz onuruna verdiği yemekle başladı. Açılış konuşmalarında okul müdürü Gürkan ÜNVER, Gökyüzü Eğitim Kurumları kurucusu ve genel müdürü Dr. Hüseyin Emin ÖZTÜRK günün anlam ve önemini belirten konuşmalarını yaptılar.

Programın ikinci bölümünde öğrencilerimiz,velilerimiz ve öğretmenlerimiz konferans salonuna geçti. Bayrak ve flama devir teslim töreni, beratların verilmesi, okul birincilerinin ilanı, mezuniyet pastasının kesimi ile devam eden program sonunda Gökyüzü Eğitim Kurumları kurucusu ve genel müdürü Dr. Hüseyin Emin ÖZTÜRK’ e okul müdürü Gürkan ÜNVER tarafından teşekkür plaketi verildi. Tüm öğretmenlerin sahneye davet edilmesi ve kep atma töreninden sonra mezuniyet programı sona erdi.

Bu programın hazırlanmasında başta bize bu imkanları sağlayan Gökyüzü Eğitim Kurumları kurucusu ve genel müdürü Dr. Hüseyin Emin ÖZTÜRK’e, okul müdürü Gürkan ÜNVER’e ve tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz.