Gökyüzü’nün Minik Yıldızları, Kocaman Yürekleriyle Büyükanne ve Büyükbabalarının Kalplerini Feth Ettiler – Gökyüzü Koleji | Özel Okul | Anaokulu | Kolej | Fen Lisesi

Gökyüzü’nün Minik Yıldızları, Kocaman Yürekleriyle Büyükanne ve Büyükbabalarının Kalplerini Feth Ettiler

Roll and Say
23/03/2019
Gökyüzü Kolejinde İngilizce Öğreniminde Yine Bir Yenilik
25/03/2019

Okulumuzun ana sınıfı öğrencileri Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında okulumuza davet ettikleri büyükanne ve büyükbabaları için anlamlı bir program hazırladılar.
Geçmişten günümüze anılarını, değerlerini, deneyimlerini küçüklere öğretmek için okulumuza davet edilen aile büyüklerimiz, miniklerimizle birlikte keyifli bürgün geçirdiler. Büyüklerimizi selamlayıp, tanışan öğrencilerimiz daha sonra ellerini öpüp, kolonya ve lokum ikram ederek onlara olan saygılarını gösterirken, büyüklerimizde çocuklarla tek tek ilgilenerek onları sevgiyle kucakladılar.
Torunlarıyla birlikte oyunlar oynayan, faaliyet yapan, Karagöz ve Hacivat gösterisi izleyen büyüklerimiz öğrencilerimizin hazırladığı hediyelere ve etkinliklere teşekkür ederek sevgiyle okulumuzdan ayrıldılar.
Öğrencilerimiz ilkokula hazırlanmanın yanı sıra sosyal ve kültürel değerlerimizi öğreten etkinlikler yapmanın mutluluğunu bir kez daha yaşadılar. Keyifle büyüklerini yolcu ettiler.