Gökyüzü’nde Vefa Programı – Gökyüzü Koleji | Özel Okul | Anaokulu | Kolej | Fen Lisesi
Gökyüzü’nde 2018-2019 Eğitim Yılı için Karne Heyecanı
14/06/2019
Taekwondo Türkiye 2.si Gökyüzü’nden
03/07/2019

22 yıldır Gökyüzü Eğitim Kurumları’nda sınıf öğretmeni olarak çalışan Semiha SARICA’yı düzenlenen Vefa Programıyla uğurladık.

21 Haziran Cuma günü okulumuz Marmara Salonunda tüm yönetici ve öğretmenlerimizin katıldığı kahvaltı programıyla başlayan Vefa Programımız, konferans salonunda düzenlenen programla devam etti.

Kahvaltı ardından sunuculuğunu sınıf öğretmenimiz Nurhayat Gözüküçük’ün yaptığı program Semiha Sarıca’nın meslekteki 47 yılını özetleyen bir sunumla başladı. Daha sonra meslektaşları ve eski öğrencilerinin duygu ve düşüncelerini ilettikleri video gösterimi izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.

Sunumların ardından Eğitim Koordinatörümüz Aynur Doğan, Yönetim Kurulu Üyemiz Ali Kangallı günün anlam ve önemine yönelik duygu ve düşüncelerini ilettiler. Kurucu-Genel Müdürümüz Dr. Hüseyin Emin Öztürk ise 22 yıllık öğretmeni Semiha Sarıca için yaptığı duygu dolu ve genç öğretmenlere örnek oluşturacak konuşmasının ardından plaket ve çiçek takdimi yapıldı.

Semiha Sarıca, kendisi için hazırlanan bu güzel programdan duyduğu memnuniyeti ve Gökyüzü Koleji ile tanışmasını ve anılarını anlattı. Programda kendisini yalnız bırakmayan eski meslektaşları, kızı, oğlu, damadı ve tüm Gökyüzü yönetici ve öğretmenleri ile birlikte hatıra fotoğrafı çekiminin ardından program sona erdi.