Gökyüzü’nde İlk Ders Zili Çaldı – Gökyüzü Koleji | Özel Okul | Anaokulu | Kolej | Fen Lisesi
TabX Şimdi Gökyüzü’nde!
05/09/2017
Gökyüzü’nde Öğrenci Koçluğu Sistemi
12/09/2017

Özel Gökyüzü Eğitim Kurumları (anaokulu, anasınıfı, 1., 5. ve 9. sınıf) öğrenci, öğretmen ve velileri 11 Eylül 2017 Pazartesi günü, yeni öğretim yılı oryantasyon haftası programıyla “Gökyüzü’ne Merhaba” dedi.
2017-2018 öğretim yılında Gökyüzü ile ilk kez tanışacak olan öğrencilerimiz için planladığımız oryantasyon haftası programı, çocukların mutlu ve başarılı bir okul hayatı sürmesi için pozitif duygu ve düşüncelerle okula başlamaları düşünülerek hazırlandı. Oryantasyon programı ile öğrencilerimizin birbirlerini tanımaları, okulu fiziki mekan olarak tanımaları, öğretmenlerini, yöneticilerini, okul görevlilerini ve okulun günlük işleyişini tanımalarını hedefleniyoruz.

Öğrenci ve velilerimiz sabahın erken saatlerinde heyecanla okulumuza geldiler. Yönetici ve öğretmenlerimiz bahçede sevgiyle öğrencilerimizi kucakladı.


Okul ilk gün açılış konuşması Eğitim Koordinatörü Aynur DOĞAN tarafından yapıldı. Gökyüzü’nün yeni yıldızlarına hoş geldiniz diyen DOĞAN sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yıl diledi. Sınıf öğretmenleriyle tanışan öğrencilerimiz heyecanla sınıflarına girdiler.


Sınıflarında öğretmenleriyle tanışan öğrencilerimizin heyecan ve mutlulukları görülmeye değerdi.


Gökyüzü Maltepe ve Adatepe Anaokulu öğrencilerimiz de 2017-2018 Öğretim yılına Merhaba dedi. Neşe içinde okula gelen öğrencilerimiz sınıf öğretmenleri ve arkadaşlarıyla tanışıp, oyun ve etkinlik dolu bir güne başladılar.

Maltepe Anaokulumuzdan Görüntüler
Adatepe Anaokulumuzdan Görüntüler