Gökyüzü’nde Bahar Coşkusu – Gökyüzü Koleji | Özel Okul | Anaokulu | Kolej | Fen Lisesi
Diyarbakır’dan Gökyüzü’ne Teşekkür
03/05/2019
Gökyüzü Ailesi İftarda Buluştu
11/05/2019
Geleneksel 22. Gökyüzü Bahar Şenliği öğrenci ve velilerimizin yoğun ilgi ve katılımı ile coşkulu bir şekilde gerçekleşti.
Bahçe programında, çocuk oyunları, animatörler, çeşitli oyun parkurları ile doyasıya eğlenen öğrencilerin, bu yıl odak noktası “GÖKEVİ Planetaryum” oldu. Özel Gökyüzü Koleji bünyesinde hizmete giren planetaryum öğrencileri uzay ve gezegenler ile ilgili heyecanlı yolculuklara çıkardı. Şaşkınlık ve mutlulukları gözlerinden okunan öğrenciler bu yıl şenlikte çok eğlendiklerini ifade ettiler.
Kurucu-Genel Müdürümüz Sayın Dr. Hüseyin Emin ÖZTÜRK’ün açılış konuşmasıyla başlayan sahne programımız,  görsel sanatlar öğretmenimiz Nagihan ÖZTÜRK’ün hazırladığı yetenekli öğrencilerimizin eserlerinden oluşan resim sergisi ile devam etti. Gökyüzü Vizyon Yarışmaları’nda dereceye giren yarışmacılara ödüllerinin takdim edilmesinin ardından, müzik öğretmenimiz Begüm KAYGUSUZ’un hazırlamış olduğu Öğrenci Müzik Dinletisi ile son buldu.  Gökyüzü’nün birbirinden yetenekli yıldızlarının hünerlerini sergiledikleri müzik dinletisi velilerimizden ve misafirlerimizden tam not aldı.