Gökyüzü Koleji Bursluluk Sınavı Yoğun İlgi ve Katılımla Yapıldı – Gökyüzü Koleji | Özel Okul | Anaokulu | Kolej | Fen Lisesi

Gökyüzü Koleji Bursluluk Sınavı Yoğun İlgi ve Katılımla Yapıldı

Ana-A Sınıfımızın Eko Okul Çalışması
14/01/2017
Oğuz Saygın, Duygu Eğitiminde Oyun ve Oyun Dili Konulu Semineriyle Gökyüzü’nde
14/01/2017

Gökyüzü Koleji Bursluluk Sınavı, 14 Ocak 2017 Cumartesi günü saat 10:00’da 3. ve 4. sınıf öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşti.
Sınava yoğun bir ilgi ve katılım gösteren anne-babalar çocukları sınav olurken konferans salonumuzda ilkokul-ortaokul müdürümüz Aynur Doğan’ın hoşgeldiniz konuşmasıyla okulumuz hakkında bilgilendirildiler. Yetenek Araştırma Merkezi ve Duygu Eğitim Merkezi sorumlumuz Mahmut Yılmaz, yetenekli çocukları nasıl keşfettiğimiz , Yetenek Araştırma Atölyelerimizin faaliyetleri ve Çocukta Duygu Eğitimi konularında bilgilendirici bir sunum yaptı. İlkokul rehber öğretmenimiz Ahmet Gökkaya ve Ortaokul rehber öğretmenimiz Kudret Karayılan’da okulumuzda yürütülen rehberlik faaliyetleri hakkında bilgi verdiler.
Yapılan ikramların ardından veliler memnuniyet duyguları içerisinde okulumuzdan ayrıldılar. Öğrenciler sınav sonuçlarının ilan edileceği tarihi heyecanla beklemeye başladılar.
Sınavımıza katılım gösteren tüm veli ve öğrencilere teşekkür ediyoruz.