Gökyüzü Adatepe Anaokulu Yıl Sonu Gösterimizi Yoğun İlgi ve Coşku İle Gerçekleştirdik – Gökyüzü Koleji | Özel Okul | Anaokulu | Kolej | Fen Lisesi

Gökyüzü Adatepe Anaokulu Yıl Sonu Gösterimizi Yoğun İlgi ve Coşku İle Gerçekleştirdik

Avrupa Günü Etkinliğini Hareketli Oyunlarla Kutladık
17/05/2017
Gökyüzü Maltepe Anaokulu’nda Yıl Sonu Şenliği
22/05/2017

Gökyüzü Eğitim Kurumları Adatepe Anaokulu yıl sonu gösterimizi 14.5.2017 Pazar günü velilerimizin yoğun ilgisi ile gerçekleştirdik. Büyük coşku ve heyecan yaşadığımız gösterimizde,  4 ve 5 yaş grubu öğrencilerimiz koro,  orf gösterisi,halk oyunları, jimnastik, bale, step ve çeşitli rontlarda Gökyüzü’nün Minik Yıldızları olağanüstü güzel performanslarıyla ebeveynlerini büyülediler.

Koreografi, müzik ve kostüm tasarımları uzman eğitmenler ve anaokulu öğretmenlerimiz  tarafından hazırlanan sahne gösterilerimiz eşliğinde veli, öğrenci ve öğretmenlerimiz  coşkulu ve mutlu bir gün geçirdik. Programa katılan büyükanneler, büyük dedeler  torunlarının bu anlamlı gününde duygusal anlar yaşadılar.14 Mayıs bu yıl aynı zamanda anneler gününe denk geldiği için iki kez anlamlıydı bizler için. Bu özel günde, çocuklarımız gösteri için hazırladığı muhteşem çalışmaları sevgili annelerine armağan ettiler, annelerimizin mutluluğu görülmeye değerdi.