Türkiye 3.sü Olduk – Gökyüzü Koleji | Özel Okul | Anaokulu | Kolej | Fen Lisesi
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Belgesi
04/01/2013
“Barış ve Kardeşlik” Resim Yarışması
30/06/2010

Türkiye 3.sü Olduk

9-13 Ağustos 2015 Tarihleri arasında Trabzon’ da düzenlenen ve 70 İlimizden gelen 1600 sporcu nun katıldığı, GENÇLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI’ nda; Özel Maltepe Gökyüzü Koleji öğrencimiz Muhammed Talha AYDOĞAN, TÜRKİYE 3.sü oldu.

Türkiye Şampiyonu ve Milli Sporcu olan Öğrencimiz Muhammed Talha AYDOĞAN; 1.turda Eskişehir, 2.turda İzmir, 3.turda Sakarya, 4 turda İstanbul,5.turda Almanya’dan gelen Türk asıllı rakiplerini yenerek Yarı finale çıkmış ve GENÇLER TÜRKİYE 3.sü olarak, Okulumuza ve İstanbul’a büyük bir gurur yaşatmıştır.

Spor hayatı başarılar ve şampiyonluklar ile dolu olan, Okulumuzun gururu olmaya devam eden AYDOĞAN duygularını şöyle dile getirdi;

Okulumuzun kurucusu Hüseyin Emin Öztürk Hocama söz vermiştim. Türkiye Şampiyonu oldum. Çok mutluyum. Bana sağladığı destek ve imkanlar için Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Şimdiki Hedefinin, 2016 yılında yapılacak olan, GENÇLER DÜNYA ŞAMPİYONASI’nda, Okulumuza ve Ülkemize DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU getirmek olduğunu söyleyen Şampiyon Öğrencimize, Avrupa Şampiyonasında başarılar diliyoruz.