Taekwondoda Türkiye Şampiyonuyuz! – Gökyüzü Koleji | Özel Okul | Anaokulu | Kolej | Fen Lisesi
Web Tasarımı Yarışması Başarı Belgesi
16/04/2010
Resim Yarışması Maltepe İlçe Birinciliği
30/08/2010

Taekwondoda Türkiye Şampiyonuyuz!

GÖKYÜZÜNÜN YILDIZI MUHAMMED TALHA AYDOĞAN TÜRKİYE ŞAMPİYONU…

2-5 Temmuz 2013 Tarihleri arasında Kayseri’ de düzenlenen ve 72 İlimizden gelen 1680 sporcu nun katıldığı, YILDIZLAR TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI’ nda; Özel Maltepe Gökyüzü Ortaokulu öğrencimiz Muhammed Talha AYDOĞAN, TÜRKİYE ŞAMPİYONU olmuş ve ALTIN MADALYA kazanmıştır.

Türkiye Şampiyonu Öğrencimiz Muhammed Talha AYDOĞAN; 1.turda Samsun, 2.turda Sakarya, 3.turda Malatya, 4 turda İstanbul, Yarı finalde: Bursa ve Finalde; İzmir bölgesinden gelen sporcuları yenerek TÜRKİYE ŞAMPİYONU olmuş,okulumuza ve İstanbul’a büyük bir gurur yaşatmıştır.

Spor hayatı başarılar ve şampiyonluklar ile dolu olan, okulumuzun gururu olmaya devam eden Aydoğan duygularını şöyle dile getirdi.

Okulumuzun kurucusu Hüseyin Emin Öztürk beyin memleketi Kayseri’de, Türkiye Şampiyonu oldum… Çok mutluyum. Bana sağladığı destek ve imkanlar için çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Genel Müdür Yardımcımız Baki Kesik’e, okul müdürümüz Kemal Sarı’ya tüm öğretmenlerime ve arkadaşlarıma destekleri için teşekkür ediyorum.

Şimdiki Hedefinin, 20-24 Ağustos 2013 tarihleri arasında Romanya-Bükreş’te yapılacak olan, 2013 YILDIZLAR AVRUPA ŞAMPİYONASI’nda, okulumuza ve ülkemize AVRUPA ŞAMPİYONLUĞU getirmek olduğunu söyleyen, şampiyonumuza, Avrupa Şampiyonasında başarılar diliyoruz.