Gökyüzü’nün Avrupa Şampiyonları – Gökyüzü Koleji | Özel Okul | Anaokulu | Kolej | Fen Lisesi
“Kültür ve Mekan” Mimarlık ve Çocuk Resim Yarışması
22/04/2010
Web Tasarımı Yarışması Başarı Belgesi
16/04/2010

Gökyüzü’nün Avrupa Şampiyonları

AVRUPA’DA PARLAYAN “GÖKYÜZÜ”NÜN YILDIZLARI

GÖKYÜZÜ’NÜN YILDIZLARI MUHAMMED TALHA AYDOĞAN “GENÇLER AVRUPA ŞAMPİYONU”, SUDE YAREN UZUNÇAVDAR DA “MİNİKLER AVRUPA ŞAMPİYONU” OLDU.

18-20 Şubat 2016 tarihleri arasında BELEK’ te düzenlenen ve 35 ülkeden 750 sporcunun katıldığı KULÜPLERARASI AVRUPA TAEKWONDO ŞAMPİYONASI’nda Milli Takım forması ile mücadele eden ve Milli Takım Antrenörü Serkan Uzunçavdar ile tatamiye çıkan “Özel Maltepe Gökyüzü Koleji” öğrencimiz Muhammed Talha AYDOĞAN, 73 kg“Genç Erkekler Kategori”sinde AVRUPA ŞAMPİYONU olmuş ve ALTIN MADALYA kazanarak şanlı bayrağımızı göndere çektirmiştir.

21-22 Şubat 2016 tarihleri arasında BELEK’te düzenlenen ve 15 ülkeden gelen 250 sporcunun katıldığı MİNİKLER AVRUPA TAEKWONDO ŞAMPİYONASI’nda da Milli Takım Antrenörü Serkan Uzunçavdar ile tatamiye çıkan “Özel Maltepe Gökyüzü Koleji” öğrencimiz Sude YAREN UZUNÇAVDAR, +57 kg “Minik Bayanlar Kategorisi”nde AVRUPA ŞAMPİYONU olmuş ve ALTIN MADALYA kazanarak şanlı bayrağımızı göndere çektirmiştir.

Spor hayatı başarılar ve şampiyonluklar ile dolu olan okulumuzun gururu olmaya devam eden M. Talha AYDOĞAN duygularını: “Avrupa Şampiyonluğumu Cennet Vatan Türkiye için hayatını feda eden kahraman şehitlerimize hediye ediyorum.” diye dile getirdi. Kariyerine Avrupa Şampiyonluğu ile başlayan Sude Yaren UZUNÇAVDAR adlı öğrencimiz de önümüzdeki yıllarda şampiyonlukların en büyük adayı olduğunu ispat etti.

AYDOĞAN ve UZUNÇAVDAR; “Bize sağladığı destek ve imkanlar için okulumuzun kurucusu Hüseyin Emin ÖZTÜRK Hocamıza, Okul Müdürümüz Gürkan ÜNVER’e, Müdür Yardımcımız Serhat ÖZÇELİK’e, tüm öğretmenlerimize ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

Öğrencimiz M.Talha AYDOĞAN, “MEB Gençler Şampiyonası’nda okulumuzu temsil ettikten sonra Hollanda-Eindhoven’da ve Almanya-Bonn’da yapılacak olan Open Şampiyonası’na katılacağını belirterek Türk Milli Takımı ile hedefinin 2016 Kasım ayında KANADA’da yapılacak olan DÜNYA ŞAMPİYONASI’nda okulumuza ve ülkemize Dünya Şampiyonluğu getirmek olduğunu söyledi.” Biz de TÜRKİYE ve AVRUPA ŞAMPİYONU Milli Sporcu öğrencimize sonsuz başarılar diliyoruz.