2017-2018 Öğretim Yılı Açılış Tören Programı – Gökyüzü Koleji | Özel Okul | Anaokulu | Kolej | Fen Lisesi
Yönetim Kurulu Başkanımız Dr. Hüseyin Emin ÖZTÜRK İstanbul Valisi Sayın Vasip ŞAHİN’i Ziyaret Etti
13/09/2017
Gökyüzü Maltepe Anaokulu Açılış Töreni
19/09/2017

Özel Maltepe Gökyüzü Eğitim Kurumları yeni eğitim öğretim döneminin açılışını coşkulu tören ve etkinliklerle gerçekleştirdi.

Gökyüzü Eğitim Kurumları, 2017-2018 eğitim- öğretim yılına, 18 Eylül Pazartesi günü açılış töreniyle merhaba dedi. Anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise öğrenci ve velilerinin katıldığı tören, anaokulundan lise mezunlarına kadar tüm Gökyüzülüleri buluşturdu. Eğitim Koordinatörümüz Sayın Aynur Doğan’ın açılış konuşması ile başlayan programımız Kurucu Genel Müdürümüz Sayın Dr. Hüseyin Emin Öztürk’ün günün anlam ve önemini belirten konuşması ile devam etti.

Öğrencilerimiz okul heyecanlarını okudukları yazı ve şiirlerle ifade ettiler. Lise öğrencimizin okuduğu Kurucu Genel Müdürümüz Sayın Dr. Hüseyin Emin Öztürk tarafından kaleme alınmış olan“Hakimiyet Türküsü” adlı şiir dinleyenleri 15 Temmuz Demokrasi Zaferinin yaşandığı o güne götürdü. Müzik öğretmenimiz rehberliğinde 1. Sınıf öğrencilerimizin hazırladığı koro ile programımız son buldu.

Gökyüzü ailesine yeni katılan öğrenci, öğretmen ve velilere hoş geldiniz diyor; öğrencilerimizin başarılı, sağlıklı, mutlu bir yıl geçirmesini diliyoruz.